A w międzyczasie …
czyli o szkoleniach i pomysłach


W międzyczasie…

uczestniczyłem w szkoleniu Spark- ORMCO i jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu doktora El Zoghbi’ego:first_place_medal:. To świetny lekarz, o dużej wiedzy i zrozumieniu procesów ortodontycznych.

Niestety szkolenie to nałożyło się na kongres Alignerowy Forestadentu – FAS na Ibizie i nie mogłem być tam obecny. Na szczęści kilku naszych członków tam było, liczę na post-briefing!!!!

Align zorganizowało Kongres Invisalign Polska. Zaprosiło topowego speakera z Kanady: Dr Sandrę Tai :first_place_medal: oraz kilku innych znaczących lekarzy – użytkowników tego systemu. Wszystko cudownie oprawione artystycznie. Możemy być dumni, że Polska coraz więcej znaczy na arenie światowej, a liczę też, że więcej polskich lekarzy będzie wykładać na naszych eventach naukowo-szkoleniowych

Ani tu, ani tu jakoś się za dobrze nie wyspałem…

Liczę też na feedback od dr Beaty Walawskiej. Kolejny raz prowadziła wykład za granicą, na ORTHERO Master Class Int.Ortho.Ev. w Turcji już jest wykładowca „regulaminowym :)“( popraw mnie proszę Beatko, jeżeli coś z nazwą kongresu pomyliłem).

W połowie grudnia jadę na szkolenie z direct printu alignerów do Bjoerna Ludwiga. Napiszę coś więcej za 2 miesiące.

MT.